Nátěry střech Praha, nátěry střech Brno. nátěry střech na chatách Praha,nátěry střech chat Brno,nátěry střech horolezeckou technikou Praha Nátěry střech Praha, nátěry střech Brno.,nátěry šikmých střech Praha, Brno.

NÁTĚRY STŘECH T:702336569, STRECHA.S@SEZNAM.CZ.

.

Nátěry střech Brno
Nátěry střech Praha

.
natery strech
Nátěry střech Praha a Brno.
Natírám pouze šikmé plechové střechy. Ve výškových nátěrech mám 30 let praxe.
Výškové nátěry střech.
K mým oblíbeným barvám na střechu patří Eternal mat, Alkiton lesk, Fest polopesk. Ale střechu vám natřu tím co si zvolíte.

Nátěry střech Brno, Praha.

Specializuji se na nátěry šikmých střech většinou chat. Nebo RD. Nejkvalitnější nátěr střechy je vždy štětkou a tak ho provádím i já. Nebo alespoň první nátěr. Nátěry je třeba vždy provézt minimálně dva. Odlupující barvu odstraním opatrně špachtlí a nebo ocelovým katráčem a následně umeju prouden vody. V minulosti jsem natíral střechy a věže na kostelech. V případě, že mino nátěru střechy potřebujete i pokrývače, nebo opravu komína tak se podívejte na mé další stránky.

Moje hodnocení. | Jsem na YouTube.


Nátěry střech - kontakt

Zde jsou kontaktní údaje firmy vyskove-natery-strech.cz. Kontakt pro Brno je na Lesné, Vaculíkova 8. Druhé kontaktní místo pro Brno - venkov a jih Brna je v obci Dambořice 26 km jižně od Brna.
Nátěry střech tel : 702336569, email strecha.s@seznam.cz

Pro otevření v mapách klikněte na obrázek.

nátěry střech